Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Skapa en avkopplande oas utomhus med det eleganta Faro-set. Detta set består av två bekväma stolar och ett matchande bord, perfekt för att njuta av vackra dagar och kvällar i trädgården eller på din uteplats.
Faro-setets stilrena färg smälter perfekt in i din utomhusmiljö och skapar en fridfull atmosfär. Tillverkade i aluminium gör stolarna och bordet både lätta att flytta och tåliga nog att stå emot väder och vind.
Bordet i detta set har en diameter på 50cm. Oavsett om du önskar en plats för en avkopplande frukost, en kopp kaffe eller en stunds avkoppling i kvällssolen, kommer Faro-setet att uppfylla dina behov. Välj Faro för en stilfull och funktionell utomhusmöbel som du kommer att uppskatta i många år framöver.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:27 maj – 4 juni
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Faro |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Beige |
| Stol höjd | 84 cm |
| Stol bredd | 64 cm |
| Stol djup | 60 cm |
| Stol material | Aluminium |
| Bord höjd | 55 cm |
| Bord diameter | 50 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 2,5 cm |
| Bordsskiva material | Aluminium |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Faro |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Beige |
| Stol höjd | 84 cm |
| Stol bredd | 64 cm |
| Stol djup | 60 cm |
| Stol material | Aluminium |
| Bord höjd | 55 cm |
| Bord diameter | 50 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 2,5 cm |
| Bordsskiva material | Aluminium |