Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Ett klassiskt cafébord med charmig design och nostalgisk utformning. Det här nätta bordet från serien Nandin har en rund toppskiva som är läckert mönstrad och tre snirkliga ben i aluminium. Duka ut fikan i sommar och njut av lediga stunder ute i solen!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:27 maj – 4 juni
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Nandin |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Silver |
| Stol höjd | 88 cm |
| Stol bredd | 42 cm |
| Stol djup | 50 cm |
| Stol material | Aluminium |
| Bord höjd | 73 cm |
| Bord diameter | 60 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva material | Aluminium |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Nandin |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Silver |
| Stol höjd | 88 cm |
| Stol bredd | 42 cm |
| Stol djup | 50 cm |
| Stol material | Aluminium |
| Bord höjd | 73 cm |
| Bord diameter | 60 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva material | Aluminium |