Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Washington är ett exklusivt loungeset med en kombination av tidlös design och en fantastisk komfort – den kommer garanterat göra succé på din uteplats eller altan i sommar. Soffgruppen består av en hörnsoffa med 6 sitplatser och en hörndel samt ett högre soffbord med en avlastningshylla och en bordsskiva av glas. Tillverkat i ljusgrå konstrotting med en aluminiumstomme. Mjuka, tjocka, ljusgrå pickerade dynor ingår till soffgruppen. Njut av sena sommarkvällar på bästa sätt!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Washington |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå |
| Soffa höjd | 98 cm |
| Soffa bredd | 210 cm |
| Soffa djup | 90 cm |
| Soffa material | Aluminium |
| Bord höjd | 66 cm |
| Bord bredd | 100 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 4,5 cm |
| Bordsskiva material | Konstrotting |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Washington |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå |
| Soffa höjd | 98 cm |
| Soffa bredd | 210 cm |
| Soffa djup | 90 cm |
| Soffa material | Aluminium |
| Bord höjd | 66 cm |
| Bord bredd | 100 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 4,5 cm |
| Bordsskiva material | Konstrotting |
| Tyg material | Polyester |