Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Skapa ett stilrent blickfång till uteplatsen med ett soffbord från serien Brasilia! Den genomtänkta rektangulära designen är stilren med raka nordiska former som ger ett luftigt intryck till möbleringen. Soffbordet har en bordsskiva i vacker teak och ett underrede i vit aluminium. Här tillsammans med en hörnmodul från serien Copacabana i vit aluminium och grå dynor – skapa plats för en till!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Brasilia, Copacabana |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 222/296 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur, Vit |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Brasilia, Copacabana |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 222/296 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur, Vit |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Tyg material | Polyester |