Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Panama är en modern hörnsoffa med fyra sittplatser och en hörndel. Soffan har två stycken fasta sidobord tillverkat i svart pulverlackerad metallram samt akacia på bordsytorna. Mörkgrå dynor ingår. Skapa en charmig och iögonfallande plats på uteplatsen att samla familj och vänner kring en varm sommarkväll och njut av bekvämligheten!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Panama |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 78 cm |
| Soffa bredd | 225/225 cm |
| Soffa djup | 67 cm |
| Soffa färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 73 cm |
| Bord längd | 112 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Akacia, Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 1,5 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Panama |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 78 cm |
| Soffa bredd | 225/225 cm |
| Soffa djup | 67 cm |
| Soffa färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 73 cm |
| Bord längd | 112 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Akacia, Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 1,5 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |