Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Soffgrupp i modern design med fokus på en god komfort till din uteplats eller altan. Soffgruppen består av en hörnsoffa i modulform med fyra sittplatser och en hörndel som går lätt att bygga ihop för att passa dina behov. inklusive grå mjuka dynor samt ett lägre soffbord med en avlastningshylla och en bordsskiva av mörkt glas. Tillverkat av en metallstomme och svart konstrotting.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Amazon |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 249/249 cm |
| Soffa djup | 87 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium, Glas, Konstrotting, Plast, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 46 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Glas |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Amazon |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 249/249 cm |
| Soffa djup | 87 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium, Glas, Konstrotting, Plast, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 46 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Glas |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |