Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Ramos hörngrupp fungerar utmärkt för er som umgås många och har en större altan eller uteplats! Med sin tidlösa design och tåliga material är det en möbel som fungerar under många år. Perfekt för en fika eller varför inte läsa en bok i solen? Stommen är i vitlackerad aluminium och med dynor i grått.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ramos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 66 cm |
| Soffa bredd | 294/210 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Linne, Skum |
| Bord höjd | 73 cm |
| Bord bredd | 82 cm |
| Bord längd | 140 cm |
| Bord färg | Vit |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 6 cm |
| Bordsskiva färg | Vit |
| Bordsskiva material | Aluminium |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ramos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 66 cm |
| Soffa bredd | 294/210 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Linne, Skum |
| Bord höjd | 73 cm |
| Bord bredd | 82 cm |
| Bord längd | 140 cm |
| Bord färg | Vit |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 6 cm |
| Bordsskiva färg | Vit |
| Bordsskiva material | Aluminium |
| Tyg material | Polyester |