Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Vikelund är en exklusiv soffgrupp i bekväm utformning som kombinerar tidlös design med god komfort till din uteplats. Soffgruppen består av en tresits soffa, två karmfåtöljer inklusive mjuka, tjocka mörkgrå pickerade dynor samt ett lägre soffbord med en bordsskiva i glas. Tillverkat i ljusgrå konstrotting med en aluminiumstomme. Här kan du och dina gäster avkopplat njuta av sena sommarkvällar!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Vikelund |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå |
| Soffa höjd | 92 cm |
| Soffa bredd | 176 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester |
| Fåtölj höjd | 92 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 80 cm |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 63 cm |
| Bord längd | 112 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Vikelund |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå |
| Soffa höjd | 92 cm |
| Soffa bredd | 176 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester |
| Fåtölj höjd | 92 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 80 cm |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 63 cm |
| Bord längd | 112 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |