Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
En nätt stilren soffgrupp i modern design från serien Andorra. Soffgruppen består av en tvåsitssoffa och två karmfåtöljer tillverkad i en svart pulverlackerad metallram med stilfulla detaljer i acacia och en rygg i svart rep, inklusive mjuka tjocka mörkgrå dynor. Ett lågt soffbord med en bordsskiva i acacia och ett underrede i samma utförande som soffan, tillsammans skapar de en stilfull helhet.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Andorra |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 70 cm |
| Soffa bredd | 148 cm |
| Soffa djup | 79,5 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Akacia, Polyesterrep, Stål |
| Fåtölj höjd | 70 cm |
| Fåtölj bredd | 74 cm |
| Fåtölj djup | 79,5 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Akacia, Polyesterrep, Stål |
| Bord höjd | 27 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Akacia, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2,5 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Andorra |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 70 cm |
| Soffa bredd | 148 cm |
| Soffa djup | 79,5 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Akacia, Polyesterrep, Stål |
| Fåtölj höjd | 70 cm |
| Fåtölj bredd | 74 cm |
| Fåtölj djup | 79,5 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Akacia, Polyesterrep, Stål |
| Bord höjd | 27 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Akacia, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2,5 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |