Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Soffgrupp Vikelund i klassisk design med fokus på en god komfort till din uteplats eller altan. Soffgruppen består av en hörnsoffa med fyra sittplatser och en hörndel. Till soffan tillkommer sandfärgade mjuka dynor samt ett högre soffbord med en avlastningshylla och en stilren bordsskiva av glas. Soffgruppen är tillverkad av en metallstomme och naturfärgad konstrotting – lika praktiskt som tåligt!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Vikelund |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur |
| Soffa höjd | 88 cm |
| Soffa bredd | 204/204 cm |
| Soffa djup | 82 cm |
| Soffa färg | Beige, Natur |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 88 cm |
| Bord bredd | 100 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Vikelund |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur |
| Soffa höjd | 88 cm |
| Soffa bredd | 204/204 cm |
| Soffa djup | 82 cm |
| Soffa färg | Beige, Natur |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 88 cm |
| Bord bredd | 100 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |