Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Soffgrupp i modern stilren design till din uteplats eller altan. Soffgruppen består av en hörnsoffa som är modulbaserad, så det går att placera den på flera olika sätt precis som du vill ha den med 3 sittplatser och en hörndel. Tillverkad i svart pulverlackerad metall och detaljer i svart metall nät och teak inklusive mjuka grå dynor samt ett rektangulärt soffbord med en bordsskiva i teak. Lättare montering krävs.
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Nettan |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 66 cm |
| Soffa bredd | 232,5/232,5 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Polyester, Skum, Stål, Teak |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 106 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Stål, Teak |
| Bordsskiva tjocklek | 1,5 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Teak |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Nettan |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 66 cm |
| Soffa bredd | 232,5/232,5 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Polyester, Skum, Stål, Teak |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 106 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Stål, Teak |
| Bordsskiva tjocklek | 1,5 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Teak |
| Tyg material | Polyester |