Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Virya är en modern soffgrupp, med inriktning på komfort och design som garanterat kommer göra succé på uteplatsen i sommar! Möbelgruppen består av en hörnsoffa tillverkad i en slitstark design i svart pulverlackerad metall med en rygg som är designad i ljusgrått rep, samt ett rektangulärt högt soffbord med en bordsskiva i grå finish som matchar repen och dynornas nyans och skapar en exklusiv helhet. Mjuka, ljusgrå dynor ingår till soffgruppen!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Virya |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 71,5 cm |
| Soffa bredd | 206/143 cm |
| Soffa djup | 65 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium, Polyesterrep |
| Bord höjd | 67 cm |
| Bord bredd | 90 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Grå, Svart |
| Bord material | Aluminium, Glas |
| Bordsskiva material | Matt glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Virya |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 71,5 cm |
| Soffa bredd | 206/143 cm |
| Soffa djup | 65 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium, Polyesterrep |
| Bord höjd | 67 cm |
| Bord bredd | 90 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Grå, Svart |
| Bord material | Aluminium, Glas |
| Bordsskiva material | Matt glas |
| Tyg material | Polyester |