Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Spoga är en modern loungegrupp med inriktning på komfort – den passar perfekt på uteplatsen eller altanen. Möbelgruppen består av en tvåsitssoffa och två karmfåtöljer. Inkluderat i gruppen är också svarta mjuka dynor samt ett ovalt lågt soffbord med en bordsskiva i klarglas som skapar en exklusiv helhet. Njut av bekväma sommarkvällar i en trivsam soffgrupp!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Spoga |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart, Transparent |
| Soffa höjd | 82 cm |
| Soffa bredd | 150 cm |
| Soffa djup | 76 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium |
| Fåtölj höjd | 81 cm |
| Fåtölj bredd | 60 cm |
| Fåtölj djup | 61 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Aluminium |
| Bord höjd | 39 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Spoga |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart, Transparent |
| Soffa höjd | 82 cm |
| Soffa bredd | 150 cm |
| Soffa djup | 76 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium |
| Fåtölj höjd | 81 cm |
| Fåtölj bredd | 60 cm |
| Fåtölj djup | 61 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Aluminium |
| Bord höjd | 39 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |