Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Spoga soffgrupp har en luftig design med raka nordiska former som kommer passa utmärkt på altanen eller i uterummet i sommar! Stommen är vit och sitsen tillverkad av grått tyg. Ett matchande soffbord tillkommer – möblera inbjudande och personligt!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Spoga |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Transparent, Vit |
| Soffa höjd | 82 cm |
| Soffa bredd | 150 cm |
| Soffa djup | 76 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Fiber, Mesh (nätväv), Polyester, Skum |
| Fåtölj höjd | 79 cm |
| Fåtölj bredd | 72 cm |
| Fåtölj djup | 75,5 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Vit |
| Fåtölj material | Aluminium, Fiber, Mesh (nätväv), Polyester, Skum |
| Bord höjd | 39 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord färg | Grå, Vit |
| Bord material | Aluminium, Glas, Polyester |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Spoga |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Transparent, Vit |
| Soffa höjd | 82 cm |
| Soffa bredd | 150 cm |
| Soffa djup | 76 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Fiber, Mesh (nätväv), Polyester, Skum |
| Fåtölj höjd | 79 cm |
| Fåtölj bredd | 72 cm |
| Fåtölj djup | 75,5 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Vit |
| Fåtölj material | Aluminium, Fiber, Mesh (nätväv), Polyester, Skum |
| Bord höjd | 39 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord färg | Grå, Vit |
| Bord material | Aluminium, Glas, Polyester |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |