Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Virya är en modern loungegrupp med inriktning på komfort – den passar perfekt på uteplatsen eller altanen. Möbelgruppen består av en tvåsitssoffa, två karmfåtöljer tillverkad i svart pulverlackerad metall med en rygg som är designad i ljusgrått rep. Inkluderat i gruppen är ljusgrå mjuka dynor samt ett rektangulärt lågt soffbord med en bordsskiva i grå finish som matchar repen och dynornas nyans och skapar en exklusiv helhet. Njut av bekväma sommarkvällar i en trivsam soffgrupp!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Virya |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 72 cm |
| Soffa bredd | 150 cm |
| Soffa djup | 77 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium |
| Fåtölj höjd | 72 cm |
| Fåtölj bredd | 77 cm |
| Fåtölj djup | 77 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Aluminium, Polyester, Polyesterrep |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 55 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord material | Aluminium, Glas |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Matt glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Virya |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 72 cm |
| Soffa bredd | 150 cm |
| Soffa djup | 77 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium |
| Fåtölj höjd | 72 cm |
| Fåtölj bredd | 77 cm |
| Fåtölj djup | 77 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Aluminium, Polyester, Polyesterrep |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 55 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord material | Aluminium, Glas |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Matt glas |
| Tyg material | Polyester |