Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Watford soffgrupp passar utmärkt till din uteplats eller altan och är skapad med fokus på komfort och tidlös deisgn. Soffgruppen består av en hörnsoffa i naturfärgad konstrotting med 5 sittplatser och en hörndel samt ett högre bord i konstrotting med en avlastningshylla och en bordsskiva i glas. Sandfärgade pickerade dynor inkluderas till soffgruppen och bidrar till ett inbjudande blickfång!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Watford |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Natur, Vit |
| Soffa höjd | 80 cm |
| Soffa bredd | 203/197 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Natur, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 70 cm |
| Bord bredd | 80 cm |
| Bord längd | 80 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Watford |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Natur, Vit |
| Soffa höjd | 80 cm |
| Soffa bredd | 203/197 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Natur, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 70 cm |
| Bord bredd | 80 cm |
| Bord längd | 80 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |