Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Chania – en trendig soffgrupp med fokus på bekvämlighet och iögonfallande design. Soffgruppen består av en tvåsits soffa, två karmfåtöljer inklusive tjocka slitstarka dynor i beige kulör. Till soffan ingår även ett lågt soffbord, genomgående tillverkat i vacker akacia. Soffgruppen är tillverkad med en stomme i aluminium och ben i akacia samt är rygg och sidor flätade i ett naturfärgat rep som ger en lyxig design. Soffgruppens detaljer i akacia tillsammans med soffbordet skapar en exklusiv helhetskänsla. Gruppen rymmer totalt 4 sittande gäster.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Chania |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 164 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Beige, Natur |
| Soffa material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Fåtölj höjd | 76 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 75 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Natur |
| Fåtölj material | Akacia, Fiber, Polyesterrep |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Sits material | Polyester |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Chania |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 164 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Beige, Natur |
| Soffa material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Fåtölj höjd | 76 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 75 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Natur |
| Fåtölj material | Akacia, Fiber, Polyesterrep |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Sits material | Polyester |
| Tyg material | Polyester |