Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Skapa en inbjudande oas på din uteplats i sommar! Berlin soffgrupp är en skön och snygg grupp i svart stål och flätat rep med tillhörande, matchande soffbord som har en stilren toppskiva i glas. Slitstarka dynor i grått ingår och gruppen rymmer totalt 6 sittande gäster. Bordets mått: 120x70x66 cm. Soffans mått: 193/173×63,5×69,5 cm. Sittmått: 178/169x52x32 cm. Enklare montering krävs. Här kan du och dina gäster bekvämt avnjuta sena sommarkvällar!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Berlin |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 69,5 cm |
| Soffa bredd | 193/173 cm |
| Soffa djup | 63,5 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Bord höjd | 66 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Polyesterrep, Stål, Stenkomposit |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Stenkomposit |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Berlin |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 69,5 cm |
| Soffa bredd | 193/173 cm |
| Soffa djup | 63,5 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Bord höjd | 66 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Polyesterrep, Stål, Stenkomposit |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Stenkomposit |
| Tyg material | Polyester |