Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Soffgrupp i modern design till din uteplats eller altan. Soffgruppen består av en hörnsoffa i modulform med fyra sittplatser och en hörndel som går lätt att bygga ihop för att passa dina behov. Inklusive mörkgrå mjuka dynor samt ett lägre soffbord med en avlastningshylla och en bordsskiva av glas. Tillverkat av en metallstomme och svart konstrotting.
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Vamos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 70 cm |
| Soffa bredd | 200/200 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium, Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 44 cm |
| Bord bredd | 65 cm |
| Bord längd | 65 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Vamos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 70 cm |
| Soffa bredd | 200/200 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium, Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 44 cm |
| Bord bredd | 65 cm |
| Bord längd | 65 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |