Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Palazzo soffgrupp är en elegant och stilren utomhusmöbelgrupp som ger din uteplats en lyxig känsla. Med två bekväma fåtöljer, en rymlig soffa och ett matchande bord är denna grupp designad för att skapa en inbjudande plats att umgås och njuta av varma sommardagar. Den robusta ramen i svart stål ger stabilitet och en modern touch, medan dynorna i en mjuk beige nyans tillför både komfort och estetik. Dynorna är tillverkade i slitstarkt textilene och polyester, vilket gör dem perfekta för utomhusbruk och enkla att underhålla. Palazzo soffgrupp kombinerar form och funktion på ett sätt som lyfter din uteplats till nya höjder.
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Palazzo |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 74 cm |
| Soffa bredd | 210 cm |
| Soffa djup | 84 cm |
| Soffa färg | Beige, Svart |
| Soffa material | Polyester, Skum, Stål, Textilene |
| Fåtölj höjd | 74 cm |
| Fåtölj bredd | 70 cm |
| Fåtölj djup | 84 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Skum, Stål, Textilene |
| Bord höjd | 36 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 60 cm |
| Bord 2 höjd | 40,5 cm |
| Bord 2 längd | 70 cm |
| Bord 2 bredd | 70 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 1,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Stål |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Palazzo |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 74 cm |
| Soffa bredd | 210 cm |
| Soffa djup | 84 cm |
| Soffa färg | Beige, Svart |
| Soffa material | Polyester, Skum, Stål, Textilene |
| Fåtölj höjd | 74 cm |
| Fåtölj bredd | 70 cm |
| Fåtölj djup | 84 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Skum, Stål, Textilene |
| Bord höjd | 36 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 60 cm |
| Bord 2 höjd | 40,5 cm |
| Bord 2 längd | 70 cm |
| Bord 2 bredd | 70 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 1,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Stål |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |