Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Skapa en elegant och inbjudande loungemiljö utomhus med Kos hörnsoffa i beige. Den moderna designen med raka linjer och diskret flätade detaljer kombineras med mjuka dynor som ger hög komfort och gör soffan till en naturlig samlingspunkt på altanen, terrassen eller i trädgården.
De generöst stoppade dynorna i beige skapar en varm och harmonisk känsla, samtidigt som soffans luftiga konstruktion ger ett lätt och stilrent uttryck. Den L-formade designen utnyttjar ytan effektivt och erbjuder gott om plats för både avkoppling och umgänge.
Med Kos hörnsoffa får du en kombination av stil, komfort och funktion – en soffgrupp som förhöjer känslan i din utomhusmiljö.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Kos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur |
| Soffa höjd | 68 cm |
| Soffa bredd | 199/199 cm |
| Soffa djup | 67 cm |
| Soffa färg | Beige |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 40 cm |
| Bord bredd | 63 cm |
| Bord längd | 63 cm |
| Bord färg | Beige, Natur |
| Bord material | Aluminium, Polywood (träkomposit) |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Polywood (träkomposit) |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Kos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur |
| Soffa höjd | 68 cm |
| Soffa bredd | 199/199 cm |
| Soffa djup | 67 cm |
| Soffa färg | Beige |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 40 cm |
| Bord bredd | 63 cm |
| Bord längd | 63 cm |
| Bord färg | Beige, Natur |
| Bord material | Aluminium, Polywood (träkomposit) |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Polywood (träkomposit) |
| Tyg material | Polyester |