Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Taromina är en stilren möbelgrupp som förenar funktionalitet och design, perfekt för att skapa en harmonisk atmosfär på din uteplats, altan eller trädgård. Gruppen består av en bekväm soffa, två fåtöljer och ett praktiskt bord – allt med en ram i elegant svart aluminium, som ger en modern och sofistikerad känsla.
De mjuka dynorna i beige polyester kompletterar designen och erbjuder hög komfort för långa stunder av avkoppling eller trevligt umgänge. Bordet ger en praktisk yta som passar lika bra för servering som för dekorativa detaljer.
Med sin tidlösa design och slitstarka material är Taromina det perfekta valet för dig som vill kombinera stil och bekvämlighet i din utomhusmiljö.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Taromina |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Svart |
| Soffa höjd | 69 cm |
| Soffa bredd | 176 cm |
| Soffa djup | 74,5 cm |
| Soffa färg | Beige, Svart |
| Soffa material | Aluminium |
| Fåtölj höjd | 69 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 74,5 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Svart |
| Fåtölj material | Aluminium |
| Bord höjd | 41,5 cm |
| Bord bredd | 59 cm |
| Bord längd | 109 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Aluminium |
| Sits material | Aluminium |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Taromina |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Svart |
| Soffa höjd | 69 cm |
| Soffa bredd | 176 cm |
| Soffa djup | 74,5 cm |
| Soffa färg | Beige, Svart |
| Soffa material | Aluminium |
| Fåtölj höjd | 69 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 74,5 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Svart |
| Fåtölj material | Aluminium |
| Bord höjd | 41,5 cm |
| Bord bredd | 59 cm |
| Bord längd | 109 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Aluminium |
| Sits material | Aluminium |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |