Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Dakar soffgrupp är en skön och snygg grupp i svart stål med tillhörande bord med toppskivor i sprayglas. Slitstarka dynor i grått ingår och gruppen rymmer totalt 5 sittande gäster. Bordens mått: 90/50×60/50×50/43 cm. Soffans mått: 188x80x67 cm. Sittmått: 180x64x34 cm. Ingen montering krävs.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Dakar |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 67 cm |
| Soffa bredd | 188 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 67 cm |
| Fåtölj bredd | 78 cm |
| Fåtölj djup | 80 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Stål |
| Bord höjd | 50 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord 2 höjd | 43 cm |
| Bord 2 bredd | 50 cm |
| Bord 2 längd | 50 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 3 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Dakar |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 67 cm |
| Soffa bredd | 188 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 67 cm |
| Fåtölj bredd | 78 cm |
| Fåtölj djup | 80 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Stål |
| Bord höjd | 50 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord 2 höjd | 43 cm |
| Bord 2 bredd | 50 cm |
| Bord 2 längd | 50 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 3 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |