Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
En modern soffgrupp med inriktning på komfort som passar perfekt på den inglasade uteplatsen. Möbelgruppen består av en tvåsits soffa, två karmfåtöljer tillverkat i svart pulverlackerad metall samt rygg och sits är designat i ett snyggt mönster av natur rotting. Möbelgruppen kommer med svarta dynor samt runda svarta satsbord i set om två delar. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär och dess mönster kommer dra blickarna till sig. Lättare montering krävs.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Paola |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 78 cm |
| Soffa bredd | 122 cm |
| Soffa djup | 87 cm |
| Soffa färg | Grå, Natur |
| Soffa material | Polyester, Rotting |
| Fåtölj höjd | 86 cm |
| Fåtölj bredd | 65 cm |
| Fåtölj djup | 86 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Natur |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Bord höjd | 34 cm |
| Bord diameter | 50 cm |
| Bord 2 höjd | 40 cm |
| Bord 2 diameter | 40 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Stål |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Paola |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 78 cm |
| Soffa bredd | 122 cm |
| Soffa djup | 87 cm |
| Soffa färg | Grå, Natur |
| Soffa material | Polyester, Rotting |
| Fåtölj höjd | 86 cm |
| Fåtölj bredd | 65 cm |
| Fåtölj djup | 86 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Natur |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Bord höjd | 34 cm |
| Bord diameter | 50 cm |
| Bord 2 höjd | 40 cm |
| Bord 2 diameter | 40 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Stål |
| Tyg material | Polyester |