Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Stilren nätt soffgrupp perfekt till terassen. Soffgruppen består av en hörnsoffa med fyra sittplatser och ett hörn samt ett nätt soffbord. Tillverkad i svart pulverlackerad rör metall inklusive mjuka ljusgrå dynor. Stilrent soffbord med tunna svarta pulverlakerade rörben som ger bordet ett nätt, stilrent intryck samt bordsskiva i acacia med rundade hörn.
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Penh |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 58,5 cm |
| Soffa bredd | 195/125 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Akacia, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 32 cm |
| Bord bredd | 65 cm |
| Bord längd | 65 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Akacia, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Penh |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 58,5 cm |
| Soffa bredd | 195/125 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Akacia, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 32 cm |
| Bord bredd | 65 cm |
| Bord längd | 65 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Akacia, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |