Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Kom hem till en mysig loungegrupp i serien Utah! Den här behaglig loungegruppen i modern design består av en tvåsitssoffa, två karmfåtöljer tillverkade i svart pulverlackerad metall med en rygg och sidor som är designad i svart rep samt ett rektangulärt lågt soffbord med en avlastningshylla och en bordsskiva av glas och svarta repdetaljer. De mjuka dynorna i svart kulör ingår till soffgruppen! Låt dig inspireras av en trendig design och njut av sena sommarkvällar i en bekväm loungegrupp!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Utah |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart, Transparent |
| Soffa höjd | 77 cm |
| Soffa bredd | 127 cm |
| Soffa djup | 76 cm |
| Soffa färg | Svart |
| Soffa material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Fåtölj höjd | 77 cm |
| Fåtölj bredd | 67 cm |
| Fåtölj djup | 76 cm |
| Fåtölj färg | Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Bord höjd | 41 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Polyesterrep, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Utah |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart, Transparent |
| Soffa höjd | 77 cm |
| Soffa bredd | 127 cm |
| Soffa djup | 76 cm |
| Soffa färg | Svart |
| Soffa material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Fåtölj höjd | 77 cm |
| Fåtölj bredd | 67 cm |
| Fåtölj djup | 76 cm |
| Fåtölj färg | Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Bord höjd | 41 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Polyesterrep, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |