Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Modern loungegrupp i svart konstrotting av hög kvalité till uteplatsen eller altanen. Loungegruppen består av en hörnsoffa som är modulbaserad, så det går att placera den på flera olika sätt, med 4 sittplatser och ett hörn. Inklusive svarta mjuka dynor samt ett rektangulärt soffbord med en en avlastningshylla och en bordsskiva av svart glas. Mått: 194×194 cm. Lättare montering krävs.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Haiti |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart |
| Soffa höjd | 64 cm |
| Soffa bredd | 194/194 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Bord höjd | 44 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 70 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Haiti |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart |
| Soffa höjd | 64 cm |
| Soffa bredd | 194/194 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Bord höjd | 44 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 70 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |