Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Läckert matchande soffgrupp från serien Brentwood passar utmärkt till uteplatsen eller altanen i sommar! Den genomtänkta helhetsdesignen ger ett ombonat och trivsamt intryck och skapar ett inbjudande blickfång – här vill man slå sig ner länge och njuta av både bekvämlighet och härligt sällskap. Soffan är tillverkad i grå/svart konstrotting och bordet i svart konstrotting med en bordskiva i aintwood. Lättare montering krävs. Gör dig redo för ett enastående uteliv!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Bentwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 73 cm |
| Soffa bredd | 160/173 cm |
| Soffa djup | 67 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 67 cm |
| Bord bredd | 75 cm |
| Bord längd | 145 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 5 cm |
| Bordsskiva material | Aintwood (träkomposit) |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Bentwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 73 cm |
| Soffa bredd | 160/173 cm |
| Soffa djup | 67 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 67 cm |
| Bord bredd | 75 cm |
| Bord längd | 145 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 5 cm |
| Bordsskiva material | Aintwood (träkomposit) |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |