Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Välkomnas hem till en avkopplande och iögonfallande soffgrupp i trendig design! Tina Soffgrupp är en skön och snygg grupp i svart med tillhörande bord med en toppskiva i glas. Slitstarka dynor i grått ingår och gruppen rymmer totalt 4 sittande gäster.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Tina |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart, Transperant |
| Soffa höjd | 75 cm |
| Soffa bredd | 117 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Polyester, Rotting, Stål |
| Fåtölj höjd | 75 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 70 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Rotting, Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 95 cm |
| Bord färg | Svart, Transperant |
| Bord material | Glas, Rotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 3 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Tina |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart, Transperant |
| Soffa höjd | 75 cm |
| Soffa bredd | 117 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Polyester, Rotting, Stål |
| Fåtölj höjd | 75 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 70 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Rotting, Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 95 cm |
| Bord färg | Svart, Transperant |
| Bord material | Glas, Rotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 3 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |