Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Haiti är en modern loungegrupp i svart konstrotting av hög kvalité som passar utmärkt till uteplatsen eller uterummet i sommar. Loungegruppen består av en hörnsoffa som är modulbaserad, så det går att placera den på flera olika sätt, med 4 sittplatser och en hörndel. Vita mjuka dynor samt ett rektangulärt soffbord med en en avlastningshylla och en bordsskiva av svart glas medföljer. Mått: 194×194 cm. Lättare montering krävs. Njut av bekvämligheten och sena sommarkvällar tillsammans med nära och kära!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Haiti |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart, Vit |
| Soffa höjd | 64 cm |
| Soffa bredd | 194/194 cm |
| Soffa djup | 59 cm |
| Soffa färg | Svart, Vit |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 70 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Haiti |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart, Vit |
| Soffa höjd | 64 cm |
| Soffa bredd | 194/194 cm |
| Soffa djup | 59 cm |
| Soffa färg | Svart, Vit |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 70 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |