Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Kuba, en modern loungegrupp i svart konstrotting av hög kvalité som garanterat kommer göra succé till uteplatsen eller altanen i sommar. Loungegruppen består av en hörnsoffa som är i modulform, så det går att kombinera den på flera olika sätt, här med 4 sittplatser och ett hörn. Inklusive vita mjuka dynor samt ett rektangulärt soffbord med en bordsskiva i svart glas. Mått: 180×180 cm. Lättare montering krävs. Här kan du och dina gäster sitta bekvämt och njuta av sena sommarkvällar!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Kuba |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart, Vit |
| Soffa höjd | 64 cm |
| Soffa bredd | 180/180 cm |
| Soffa djup | 59 cm |
| Soffa färg | Svart, Vit |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 70 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Kuba |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart, Vit |
| Soffa höjd | 64 cm |
| Soffa bredd | 180/180 cm |
| Soffa djup | 59 cm |
| Soffa färg | Svart, Vit |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 70 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |