Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Salvador är en stilren soffgrupp i behaglig grå kulör som imponerar med sin genomtänkta helhetsdesign. Soffgruppen består av en tresits soffa med divandel samt ett soffbord. Tillverkad i vit pulverlackerad metall och aluminium – enkelt att sköta och tåligt för utomhusbruk! Mjuka ljusgrå dynor inkluderas till soffgruppen. Soffan är uppbyggd av moduler som gör att den kan anpassas precis som du vill ha den, perfekt för att skapa din egna charmiga oas på uteplatsen!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Salvador |
| Dyna ingår | Ja |
| Maxbelastning | 480 kg |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 200/134 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Fotpall färg | Grå, Vit |
| Fotpall material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 55 cm |
| Bord längd | 103 cm |
| Bord färg | Vit |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Vit |
| Bordsskiva material | Aluminium |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Salvador |
| Dyna ingår | Ja |
| Maxbelastning | 480 kg |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 200/134 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Fotpall färg | Grå, Vit |
| Fotpall material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 55 cm |
| Bord längd | 103 cm |
| Bord färg | Vit |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Vit |
| Bordsskiva material | Aluminium |
| Tyg material | Polyester |