Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Mazzaro är soffgruppen som förenar stil och komfort för en harmonisk utomhusmiljö. Med en elegant och unik grön stålram blir denna grupp ett iögonfallande inslag på uteplatsen, samtidigt som den erbjuder en lätt och luftig design. Setet består av en soffa, två bekväma fåtöljer och ett litet rektangulärt bord – allt för att skapa den perfekta platsen att njuta av utomhuslivet med vänner och familj.
De beige dynorna i polyestertyg ger en mjuk kontrast till den gröna ramen och förstärker det stilrena intrycket. Mazzaro passar lika bra för en avkopplande kaffestund som för festliga tillfällen under sommarkvällarna. Detta nätta set smälter enkelt in i din utemiljö och kombinerar design med funktionalitet. Skapa en inbjudande atmosfär med soffgruppen Mazzaro – där elegans och komfort möts i perfekt balans.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Mazzaro |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Grön |
| Soffa höjd | 80 cm |
| Soffa bredd | 120 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa färg | Beige, Grön |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Stål, Tyg |
| Fåtölj höjd | 80 cm |
| Fåtölj bredd | 65 cm |
| Fåtölj djup | 80 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Grön |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 52 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Grön |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva färg | Grön |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Grön |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Mazzaro |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Grön |
| Soffa höjd | 80 cm |
| Soffa bredd | 120 cm |
| Soffa djup | 80 cm |
| Soffa färg | Beige, Grön |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Stål, Tyg |
| Fåtölj höjd | 80 cm |
| Fåtölj bredd | 65 cm |
| Fåtölj djup | 80 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Grön |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 52 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Grön |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva färg | Grön |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Grön |
| Tyg material | Polyester |