Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Rotterdam loungeset imponerar med sin lyxiga, avkopplade design och raka nordiska former. Tillverkat i slitstark grå rotting och stål med tillhörande matchande bord med en toppskiva i glas. Bekväma dynor i grått ingår och gruppen rymmer totalt 3 sittande gäster. Bordets mått: 65x65x30 cm. Soffans mått: 202x78x64 cm. Sittmått: 176x65x30 cm. Här kan du och dina gäster sitta rofyllt i timmar!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Rotterdam |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå |
| Soffa höjd | 64 cm |
| Soffa bredd | 202/160 cm |
| Soffa djup | 60 cm |
| Soffa material | Konstrotting, Stål |
| Bord höjd | 30 cm |
| Bord bredd | 65 cm |
| Bord längd | 65 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Rotterdam |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå |
| Soffa höjd | 64 cm |
| Soffa bredd | 202/160 cm |
| Soffa djup | 60 cm |
| Soffa material | Konstrotting, Stål |
| Bord höjd | 30 cm |
| Bord bredd | 65 cm |
| Bord längd | 65 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |