Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Den här soffgruppen från serien Milano gör ett imponerande intryck på din altan och skapar snabbt ett modernt blickfång! Den skandinaviska designen är trendsäker med sina mjuka nordiska former och minimalistiska stuk. Sitsen är mjukt stoppad i grått polyestertyg och benstommen är stilrent smal i svart stål med ett lägre ryggstöd. En två-sitssoffa och två fåtöljer ingår i setet. Samla nära och kära och njut av sena sommarkvällar tillsammans i en bekväm soffgrupp som även pryder din uteplats!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Milano |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Svart |
| Soffa höjd | 75,5 cm |
| Soffa bredd | 110 cm |
| Soffa djup | 65,9 cm |
| Soffa färg | Beige, Svart |
| Soffa material | Bomull, Spunnen polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 76 cm |
| Fåtölj bredd | 59 cm |
| Fåtölj djup | 66 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Skum, Stål |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Milano |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Svart |
| Soffa höjd | 75,5 cm |
| Soffa bredd | 110 cm |
| Soffa djup | 65,9 cm |
| Soffa färg | Beige, Svart |
| Soffa material | Bomull, Spunnen polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 76 cm |
| Fåtölj bredd | 59 cm |
| Fåtölj djup | 66 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Skum, Stål |
| Tyg material | Polyester |