Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Skapa ett blickfång som imponerar med ett bekvämt loungeset från serien Barcelona. Bestående av två loungestolar i robust design tillverkade av svart aluminium och ett tillhörande bord med en toppskiva i stilrent glas. Slitstarka dynor i svart kulör ingår. Bordets mått: 50x50x50 cm. Stolens mått: 159x84x77 cm. Sittmått: 63x55x31 cm. Ingen montering krävs. Här kan du koppla av och njuta av sommarens uteliv på altanen!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Barcelona |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Fåtölj höjd | 77 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 84 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Fotpall höjd | 28 cm |
| Fotpall bredd | 75 cm |
| Fotpall djup | 55 cm |
| Fotpall färg | Grå, Svart |
| Fotpall material | Aluminium, Polyester |
| Bord höjd | 50 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 50 cm |
| Bord färg | Grå, Svart |
| Bord material | Aluminium, Stenkomposit |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Stenkomposit |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Barcelona |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Fåtölj höjd | 77 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 84 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Fotpall höjd | 28 cm |
| Fotpall bredd | 75 cm |
| Fotpall djup | 55 cm |
| Fotpall färg | Grå, Svart |
| Fotpall material | Aluminium, Polyester |
| Bord höjd | 50 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 50 cm |
| Bord färg | Grå, Svart |
| Bord material | Aluminium, Stenkomposit |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Stenkomposit |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |