Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Lyxig, bekväm och trivsam – den perfekta loungegruppen med exklusiv känsla! Det här loungesetet från serien Vikelund kombinerar tidlös design med god komfort till din uteplats. Loungegruppen består av två karmfåtöljer samt ett lägre soffbord med en bordsskiva av glas. Tillverkat i ljusgrå konstrotting med en aluminiumstomme. Inklusive mjuka, tjocka mörkgrå pickerade dynor. Möblera altanen och höj mysfaktorn inför sena sommarkvällar!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Vikelund |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå |
| Fåtölj höjd | 100 cm |
| Fåtölj bredd | 68 cm |
| Fåtölj djup | 85 cm |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester |
| Fotpall höjd | 40 cm |
| Fotpall bredd | 55 cm |
| Fotpall djup | 51 cm |
| Fotpall material | Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 45 cm |
| Bord längd | 45 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Vikelund |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå |
| Fåtölj höjd | 100 cm |
| Fåtölj bredd | 68 cm |
| Fåtölj djup | 85 cm |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester |
| Fotpall höjd | 40 cm |
| Fotpall bredd | 55 cm |
| Fotpall djup | 51 cm |
| Fotpall material | Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 45 cm |
| Bord längd | 45 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |