Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Detta nätta loungeset i vitt och grått kommer med två bekväma stolar med tillhörande dynor och ett lätt bord som du enkelt förflyttar. Den tidlösa designen gör att det är kompatibelt i många miljöer och passar lika bra på den stora terassen som den lilla uteplatsen. Ett mysigt loungeset där du kan njuta av en kopp kaffe en varm morgon i solen!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Spoga |
| Dyna ingår | Ja |
| Maxbelastning | 120 kg |
| Färg | Grå |
| Fåtölj höjd | 73 cm |
| Fåtölj bredd | 67 cm |
| Fåtölj djup | 58 cm |
| Fåtölj material | Aluminium |
| Bord höjd | 52 cm |
| Bord diameter | 40 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 0,6 cm |
| Bordsskiva material | HPL (högtryckslaminat) |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Spoga |
| Dyna ingår | Ja |
| Maxbelastning | 120 kg |
| Färg | Grå |
| Fåtölj höjd | 73 cm |
| Fåtölj bredd | 67 cm |
| Fåtölj djup | 58 cm |
| Fåtölj material | Aluminium |
| Bord höjd | 52 cm |
| Bord diameter | 40 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 0,6 cm |
| Bordsskiva material | HPL (högtryckslaminat) |
| Tyg material | Polyester |