Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Mykonos loungegrupp i beige är en stilren och inbjudande möbelgrupp som passar perfekt för avkoppling på uteplatsen, balkongen eller i trädgården. Gruppen består av två bekväma fåtöljer med mjuka dynor och ett smidigt bord i matchande design. Den luftiga ramen ger ett modernt uttryck, samtidigt som de neutrala tonerna gör att gruppen enkelt smälter in i olika miljöer. Mykonos loungegrupp är det självklara valet för dig som vill skapa en avslappnad och elegant plats att umgås och njuta av sommaren.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Mykonos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige |
| Fåtölj höjd | 68 cm |
| Fåtölj bredd | 65 cm |
| Fåtölj djup | 65 cm |
| Fåtölj material | Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 40 cm |
| Bord diameter | 50 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polyester, Skum, Stål |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Mykonos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige |
| Fåtölj höjd | 68 cm |
| Fåtölj bredd | 65 cm |
| Fåtölj djup | 65 cm |
| Fåtölj material | Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 40 cm |
| Bord diameter | 50 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polyester, Skum, Stål |
| Tyg material | Polyester |