Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Mykonos är ett modernt loungeset som kombinerar tidlös design med hög komfort. Setet består av två eleganta fåtöljer med bekväma dynor och ett matchande bord – perfekt för morgonkaffet, kvällsdrinken eller en stunds avkoppling i solen. Den stilrena svarta designen gör att Mykonos passar lika bra på balkongen som på altanen eller i trädgården. Med sin lättplacerade storlek och harmoniska uttryck blir det en naturlig samlingspunkt där du kan njuta av både vardag och lediga stunder.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Mykonos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart |
| Fåtölj höjd | 68 cm |
| Fåtölj bredd | 65 cm |
| Fåtölj djup | 65 cm |
| Fåtölj material | Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 40 cm |
| Bord diameter | 50 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Stål |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Mykonos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart |
| Fåtölj höjd | 68 cm |
| Fåtölj bredd | 65 cm |
| Fåtölj djup | 65 cm |
| Fåtölj material | Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 40 cm |
| Bord diameter | 50 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Stål |
| Tyg material | Polyester |