Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Leeds är vår robusta parasoll i smäcker grå kulör med svart ställning som är roterbart runt egen axel. Det här parasollet är ställbart i olika vinklar vilket gör det utmärkt som skydd mot solen under dygnets alla timmar och det tacksamma materialet gör det enkelt att hålla rent.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:4 april – 12 april
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Leeds |
| Höjd | 270 cm |
| Bredd | 300 cm |
| Djup | 300 cm |
| Vikt | 23 kg |
| Färg | Grå, Svart |
| Material | Aluminium, Polyester |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Leeds |
| Höjd | 270 cm |
| Bredd | 300 cm |
| Djup | 300 cm |
| Vikt | 23 kg |
| Färg | Grå, Svart |
| Material | Aluminium, Polyester |
| Tyg material | Polyester |