Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Investera i din ergonomi och sitt bekvämt! Den här klassiska dynan i grå kulör med avdelning upptill fungerar alldeles utmärkt i någon av våra positionsstolar och erbjuder dig en extra bekväm stund kring matbordet!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:28 april – 6 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Classic |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 118 cm |
| Tjocklek | 10 cm |
| Vikt | 1,25 kg |
| Färg | Grå |
| Material | Fiber, Polyester, Skum |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Classic |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 118 cm |
| Tjocklek | 10 cm |
| Vikt | 1,25 kg |
| Färg | Grå |
| Material | Fiber, Polyester, Skum |
| Tyg material | Polyester |