Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Med pizzaugnen Digos tar du enkelt din matlagning utomhus till nästa nivå. Perfekt för sommarens alla tillställningar – från avslappnade familjemiddagar till sociala kvällar med vänner. Här kan du baka utsökta, krispiga pizzor och samtidigt njuta av umgänget.
Den kompakta designen gör pizzaugnen enkel att placera i uteköket, och de ihopfällbara benen gör den smidig att både flytta och förvara när den inte används. Samtidigt fungerar den som en stilren detalj som lyfter hela känslan på din uteplats.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:4 april – 12 april
Med pizzaugnen Digos tar du enkelt din matlagning utomhus till nästa nivå. Perfekt för sommarens alla tillställningar – från avslappnade familjemiddagar till sociala kvällar med vänner. Här kan du baka utsökta, krispiga pizzor och samtidigt njuta av umgänget.
Den kompakta designen gör pizzaugnen enkel att placera i uteköket, och de ihopfällbara benen gör den smidig att både flytta och förvara när den inte används. Samtidigt fungerar den som en stilren detalj som lyfter hela känslan på din uteplats.
Oavsett om du är pizzanörd eller bara vill göra middagen lite roligare, är Digos pizzaugn ett perfekt val för dig som vill kombinera smak, funktion och social matlagning.
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Digos |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 86 cm |
| Djup | 37 cm |
| Vikt | 9,8 kg |
| Färg | Silver |
| Ben färg | Silver |
| Material | Aluminium, Keramik, Stål |
| Ben material | Stål |
| Platta material | Keramik |
| Ram material | Stål |
| Härd material | Aluminium |
| Bränsletyp | Träpellets |
| Fällbara ben | Ja |
Med pizzaugnen Digos tar du enkelt din matlagning utomhus till nästa nivå. Perfekt för sommarens alla tillställningar – från avslappnade familjemiddagar till sociala kvällar med vänner. Här kan du baka utsökta, krispiga pizzor och samtidigt njuta av umgänget.
Den kompakta designen gör pizzaugnen enkel att placera i uteköket, och de ihopfällbara benen gör den smidig att både flytta och förvara när den inte används. Samtidigt fungerar den som en stilren detalj som lyfter hela känslan på din uteplats.
Oavsett om du är pizzanörd eller bara vill göra middagen lite roligare, är Digos pizzaugn ett perfekt val för dig som vill kombinera smak, funktion och social matlagning.
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Digos |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 86 cm |
| Djup | 37 cm |
| Vikt | 9,8 kg |
| Färg | Silver |
| Ben färg | Silver |
| Material | Aluminium, Keramik, Stål |
| Ben material | Stål |
| Platta material | Keramik |
| Ram material | Stål |
| Härd material | Aluminium |
| Bränsletyp | Träpellets |
| Fällbara ben | Ja |