Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Njut av total avkoppling i en stilren loungestol med matchande fotpall i mjuk beige ton. Corso lounge stol med bekväma dynor bjuder in till lata stunder i solen – perfekt för uteplats, altan eller trädgård.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:4 april – 12 april
Skapa en lugn och stilren oas på din uteplats med Corso lounge stol i en mjuk och harmonisk beige färgskala. Denna eleganta utemöbel kombinerar komfort och hållbarhet med en design som smälter in naturligt i både moderna och klassiska utomhusmiljöer.
Den stabila stålramen ger en robust grund, medan de bekväma dynorna i slitstarkt textilene erbjuder en skön sittupplevelse – perfekt för långa, avkopplande stunder utomhus. Den beige färgsättningen ger ett varmt och inbjudande uttryck som passar lika bra på altanen som i trädgården eller vid poolen.
Med den medföljande fotpallen kan du enkelt luta dig tillbaka och njuta fullt ut – oavsett om du läser en bok, tar en paus i solen eller bara vill koppla av.
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Corso |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 68 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Djup | 86 cm |
| Sitthöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 61,5 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Vikt | 12 kg |
| Maxbelastning | 160 kg |
| Färg | Beige |
| Material | Chenille, Stål, Textilene |
| Sits färg | Beige |
| Ben färg | Beige |
| Ben material | Stål |
| Tyg material | Textilene |
| Fotpall höjd | 30 cm |
| Fotpall bredd | 60 cm |
| Fotpall djup | 42 cm |
Skapa en lugn och stilren oas på din uteplats med Corso lounge stol i en mjuk och harmonisk beige färgskala. Denna eleganta utemöbel kombinerar komfort och hållbarhet med en design som smälter in naturligt i både moderna och klassiska utomhusmiljöer.
Den stabila stålramen ger en robust grund, medan de bekväma dynorna i slitstarkt textilene erbjuder en skön sittupplevelse – perfekt för långa, avkopplande stunder utomhus. Den beige färgsättningen ger ett varmt och inbjudande uttryck som passar lika bra på altanen som i trädgården eller vid poolen.
Med den medföljande fotpallen kan du enkelt luta dig tillbaka och njuta fullt ut – oavsett om du läser en bok, tar en paus i solen eller bara vill koppla av.
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Corso |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 68 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Djup | 86 cm |
| Sitthöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 61,5 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Vikt | 12 kg |
| Maxbelastning | 160 kg |
| Färg | Beige |
| Material | Chenille, Stål, Textilene |
| Sits färg | Beige |
| Ben färg | Beige |
| Ben material | Stål |
| Tyg material | Textilene |
| Fotpall höjd | 30 cm |
| Fotpall bredd | 60 cm |
| Fotpall djup | 42 cm |