Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Amazon Soffgrupp imponerar med sin moderna design som har fokus på en god komfort till din uteplats eller altan. Soffgruppen består av en hörnsoffa i modulform med fyra sittplatser och en hörndel som går lätt att bygga ihop för att passa dina behov. Mjuka mörkgrå mjuka dynor inkluderas samt ett matchande, lägre soffbord med en bordsskiva av glas. Tillverkat av en metallstomme och vit konstrotting – två slitstarka material som lämpar sig utmärkt för utomhusbruk! Gör er redo för ett enastående uteliv i sommar.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Amazon |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 249/249 cm |
| Soffa djup | 87 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Glas, Konstrotting, Plast, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 46 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Vit |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Vit |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Amazon |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 249/249 cm |
| Soffa djup | 87 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Glas, Konstrotting, Plast, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 46 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Vit |
| Bord material | Aluminium, Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Vit |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |