Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Soffgrupp med ett högre bord till uteplatsen eller altanen inklusive ljusgrå dynor. Soffan är tillverkad i grå konstrotting och bordet kommer med en modern bordsskiva. Lättare montering krävs.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Brentwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Transparent, Vit |
| Soffa höjd | 89 cm |
| Soffa bredd | 186 cm |
| Soffa djup | 73 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum |
| Fåtölj höjd | 89 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 73 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Vit |
| Fåtölj material | Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 72 cm |
| Bord bredd | 85 cm |
| Bord längd | 145 cm |
| Bord färg | Grå |
| Bord material | Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Brentwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Transparent, Vit |
| Soffa höjd | 89 cm |
| Soffa bredd | 186 cm |
| Soffa djup | 73 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum |
| Fåtölj höjd | 89 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 73 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Vit |
| Fåtölj material | Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 72 cm |
| Bord bredd | 85 cm |
| Bord längd | 145 cm |
| Bord färg | Grå |
| Bord material | Glas, Konstrotting |
| Bordsskiva tjocklek | 5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |