Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Trendig modern soffgrupp med fokus på bekvämlighet. Soffgruppen består av en hörnsoffa med fyra sittplatser inklusive tjocka slitstarka mörkgrå dynor. Till soffan ingår även ett lågt soffbord tillvekrat helt i acacia. Soffgruppen är tillverkad med en stomme i aluminium med acacia ben samt är rygg och sidor flätad i ett svart rep som ger en stilren design. Hörnsoffans detaljer i acacia tillsammans med soffbordet skapar en exklusiv helhetskänsla.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Chania |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 210/160 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Chania |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 210/160 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |