Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Chania – en trendig soffgrupp med fokus på bekvämlighet och iögonfallande design. Soffgruppen består av en tvåsits soffa, två karmfåtöljer inklusive tjocka slitstarka mörkgrå dynor. Till soffan ingår även ett lågt soffbord tillverkat helt i vacker acacia. Soffgruppen är tillverkad med en stomme i aluminium och ben i acacia samt är rygg och sidor flätade i ett ljusgrått rep som ger en stilren design. Soffgruppens detaljer i acacia tillsammans med soffbordet klassiska utformning skapar en exklusiv helhetskänsla.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Chania |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 164 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Grå, Natur |
| Soffa material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Fåtölj höjd | 76 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 75 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Natur |
| Fåtölj material | Akacia, Fiber, Polyesterrep |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Sits material | Polyester |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Chania |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 164 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Grå, Natur |
| Soffa material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Fåtölj höjd | 76 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 75 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Natur |
| Fåtölj material | Akacia, Fiber, Polyesterrep |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Sits material | Polyester |
| Tyg material | Polyester |