Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Chania – en trendig soffgrupp med fokus på bekvämlighet och iögonfallande design. Soffgruppen består av en tvåsits soffa, två karmfåtöljer inklusive tjocka slitstarka mörkgrå dynor. Till soffan ingår även ett lågt soffbord, genomgående tillverkat i vacker akacia. Soffgruppen är tillverkad med en stomme i aluminium och ben i akacia samt är rygg och sidor flätade i ett svart rep som ger en lyxig design. Soffgruppens detaljer i akacia tillsammans med soffbordet skapar en exklusiv helhetskänsla.
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Chania |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 164 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Svart |
| Soffa material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Fåtölj höjd | 76 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 75 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Natur, Svart |
| Fåtölj material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva tjocklek | 1,3 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Chania |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Svart |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 164 cm |
| Soffa djup | 75 cm |
| Soffa färg | Svart |
| Soffa material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Fåtölj höjd | 76 cm |
| Fåtölj bredd | 75 cm |
| Fåtölj djup | 75 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Natur, Svart |
| Fåtölj material | Akacia, Fiber, Polyester, Polyesterrep, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva tjocklek | 1,3 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Tyg material | Polyester |