Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
En soffgrupp som imponerar med sin moderna design och raka nordiska former! I soffgruppen tillhör hörnsoffan från Copacabana tillverkad i vit pulverlackerad metallstomme med mjuka grå dynor, samt ett lågt soffbord från serien Brasilia – en snyggt matchande kombination som passar utmärkt både till uterummet och altanen. Skapa något snyggt med gott om plats för umgänge i sommar!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Copacabana |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 222/222 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur, Vit |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Copacabana |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 222/222 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur, Vit |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Tyg material | Polyester |